На сьогодні, в період розвитку суспільних відносин, все частіше і частіше виникають майнові спори, найбільш поширеними видами яких є визнання права власності на майно, витребування майна із чужого незаконного володіння, визнання недійсним договорів купівлі – продажу нерухомого майна, усунення перешкод у користуванні майном, визнання особи такою, що втратила права користування житловим приміщенням, виселення.

Право на працю передбачене законодавством України. Всі ми повинні пам’ятати, що кожен має право на захист своїх прав і свобод засобами, які не суперечать закону. Якщо Ви не в змозі зробити це самі, варто скористатися допомогою, яку зможе забезпечити професійний адвокат.

На сьогодні допомога адвоката в судовому засіданні є однією із затребуваних на ринку надання юридичних послуг, адже у нашому повсякденному житті ми все частіше стикаємося з питаннями, вирішити які самостійно неможливо, оскільки вони підлягають вирішенню в судовому порядку. Відстояти свої інтереси в ході судового розгляду буде досить складно, адже далеко не кожна людина володіє достатніми знаннями, психологічною підготовкою для того, щоб виступати в суді, побудувати правильно тактику захисту. В цьому випадку Вам допоможуть наші професійні адвокати, які працюють в різних сферах права.

АО «Крикун та партнери» спеціалізується в наданні юридичних послуг в сфері адміністративного права, в тому числі і в разі ДТП.

Будь-хто може опинитися в неприємній ситуації, коли , наприклад, Ви отримали виклик на допит, проти Вас завели кримінальну справу, Ви або Ваші рідні отримали звинувачення в кримінальному правопорушенні,  впевнені в своїй невинності та Вас не задовольняють аргументи слідства, Вас затримали працівники правоохоронних органів, Ви є свідком або потерпілим та потребуєте правової допомоги тощо. В цьому випадку дуже важливо не панікувати та якомога швидше звернутися за кваліфікованою допомогою до адвоката, оскільки часто навіть одна хвилина може вирішити все.