Наша команда АО «Крикун & Партнери» складається з провідних експертів фірми в галузі земельного, корпоративного та договірного права. Ми також залучаємо колег з податкового права, інтелектуальної власності, трудового права, що дозволяє нам надавати комплексне обслуговування клієнтів, діяльність яких пов'язана з сільським господарством і харчовою промисловістю.

Наш потенціал дозволяє здійснювати юридичний супровід масштабних проектів, направлених на розвиток інфраструктури та високотехнологічних галузей економіки, включаючи питання кредитування, інвестиційних угод, землекористування, будівництва, а також представляти інтереси клієнтів при вирішенні інвестиційних спорів. Фахівці АО «Крикун & Партнери» мають тісні зв’язки з регуляторними органами, а також багатий досвід взаємодії із законодавцями та антимонопольними органами. Ми маємо у своєму розпорядженні винятковий досвід здійснення юридичної підтримки злиттів і поглинань в енергетичному секторі.

Ми пропонуємо комплексний підхід до вирішення юридичних проблем, пов'язаних зі складними корпоративними реструктуризаціями й створенням оптимальної правової й податкової структури бізнесу. Юристи АО «Крикун & Партнери» мають професійний досвід у різних галузях економіки й володіють як глибокими знаннями вузькоспеціалізованих питань, так і практичними навичками. Ми розширюємо нашу практику в сфері корпоративного права / M&A виходячи з конкретних потреб клієнтів з метою забезпечення усесторонньої юридичної підтримки.

Адвокати нашої фірми «Крикун & Партнери» успішно представляють інтереси клієнтів у сфері інтелектуальної власності в Державній службі інтелектуальної власності України, господарських та адміністративних судах, судах загальної юрисдикції, Антимонопольному комітеті України, органах внутрішніх справ і прокуратури, а також інших державних органах.

Юристи міжнародної торгівлі мають значний досвід роботи над різними видами договорів, включаючи договори купівлі-продажу й дистрибуції, франчайзингові та ліцензійні договори, договори концесії, агентські угоди, угоди про конфіденційність і договори про надання послуг, договори про передачу прав інтелектуальної власності та ноу-хау, договори оренди та інші. У своїй практиці ми часто стикаємося з розробкою або оцінкою договорів, які підлеглі іноземному праву. При необхідності, наша команда АО «Крикун & Партнери» має можливість консультувати клієнтів з питань законодавства інших юрисдикцій, використовуючи мережу наших партнерів по всьому світі.