Якщо Ви плануєте розпочати свою справу, то першим кроком є реєстрація підприємства.

Для того, щоб швидко і безперешкодно розпочати діяльність, без кваліфікованої  юридичної допомоги не обійтись.

Нерідко між роботодавцем і працівником виникають розбіжності з питань застосування трудового законодавства, тому трудові суперечки не менш актуальні, ніж, приміром, сімейні.

Звернувшись за допомогою до адвокатів Адвокатського об’єднання «Крикун та партнери», ви зможете бути впевнені в належному захисті та відновленні порушених прав.

Адвокатське об’єднання «Крикун та партнери» надає послуги з лобіювання інтересів бізнесу в органах державної влади – Government Relations (дослівно: взаємодія з органами державної влади).

Адвокатське об’єднання «Крикун та партнери»  представляє інтереси як українських компаній, так і компаній -нерезидентів у різних сферах бізнесу, надаючи найактуальніші консультації та захищаючи їхні права у складних і драматичних умовах вітчизняної економіки. Ми дбаємо про бізнес-успіх наших клієнтів і пропонуємо для них широкий спектр послуг у секторі корпоративного права, застосовуючи при цьому індивідуальний підхід.

Відповідно до діючого законодавства України, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб’єкта підприємницької діяльності (СПД, ФОП), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх:

Якщо в процесі господарської діяльності виникли проблеми у відносинах з опонентами і самостійно розібратися з цими питаннями не маєте змоги, варто звернутися за допомогою кваліфікованих спеціалістів.

Одним з основних напрямків діяльності Адвокатського об’єднання «Крикун та партнери» являється Абонентське юридичне обслуговування. Саме такий підхід до вибору юридичного партнера є більш надійним та економічно обґрунтованим, що в свою чергу дозволяє клієнту самостійно визначати обсяги юридичних послуг, необхідні для задоволення потреб його підприємства.

На сьогодні, в період розвитку суспільних відносин, все частіше і частіше виникають майнові спори, найбільш поширеними видами яких є визнання права власності на майно, витребування майна із чужого незаконного володіння, визнання недійсним договорів купівлі – продажу нерухомого майна, усунення перешкод у користуванні майном, визнання особи такою, що втратила права користування житловим приміщенням, виселення.

Право на працю передбачене законодавством України. Всі ми повинні пам’ятати, що кожен має право на захист своїх прав і свобод засобами, які не суперечать закону. Якщо Ви не в змозі зробити це самі, варто скористатися допомогою, яку зможе забезпечити професійний адвокат.

АО «Крикун та партнери» спеціалізується в наданні юридичних послуг в сфері адміністративного права, в тому числі і в разі ДТП.