Одним з провідних напрямків діяльності АО «Крикун & Партнери» є комплексний захист прав та інтересів клієнтів в судовому порядку. Наші юристи надають широкий спектр юридичних послуг з метою позитивного вирішення судових спорів, починаючи з правового аналізу ситуації та розроблення стратегії і тактики судового захисту, та закінчуючи забезпеченням виконання судових рішень.

Для досягнення найкращого результату ми, адвокати АО «Крикун&Партнери», використовуємо наші знання та досвід, набуті за багато років бездоганної практики, і пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні, економічно обґрунтовані та ефективні стратегії і рішення в галузі кримінального права. 

Багаторічний досвід успішної роботи в сфері банківського та фінансового права дає можливість АТ «Крикун & Партнери» пропонувати своїм клієнтам інноваційні рішення надзвичайно складних юридичних проблем і максимально ефективні способи усунення правових ризиків при здійсненні фінансових трансакцій. Завдяки нашим глибоким знанням сучасних тенденцій на ринку капіталу і розумінню специфічних очікувань наших клієнтів, ми індивідуально підходимо до вирішення найбільш чутливих питань в даній сфері. Наші юристи, які заслужено користуються високою репутацією в правовому середовищі, беруть участь в розробці законодавчих актів в сфері банківської та фінансової діяльності.

Наша команда АО «Крикун&Партнери» на щоденній основі допомагає клієнтам управляти ризиками, що виникають у зв'язку з різними антимонопольними питаннями й питаннями міжнародної торгівлі, завдяки фундаментальному розумінню законодавства, всебічного знання бізнес процесів, а також визнаного досвіду в проведенні переговорів і вирішення спорів. Ми проводимо юридичні консультації, які охоплюють увесь спектр питань, щодо антимонопольного, конкурентного та торговельного права.

Багаторічний досвід і експертиза команди податкової практики, неодноразово визнана експертами, профільними асоціаціями та бізнесом однією з кращих в Україні, дозволяють фахівцям АТ «Крикун & Партнери» пропонувати широкий спектр оптимальних, комерційно вигідних і надійних рішень найбільш складних завдань у сфері податкового планування M & A угод, корпоративної реструктуризації, комплексного супроводу зовнішньоекономічних операцій, а також вирішення спорів з контролюючими органами.