Якщо Ви плануєте розпочати свою справу, то першим кроком є реєстрація підприємства.

Для того, щоб швидко і безперешкодно розпочати діяльність, без кваліфікованої  юридичної допомоги не обійтись.

Нерідко між роботодавцем і працівником виникають розбіжності з питань застосування трудового законодавства, тому трудові суперечки не менш актуальні, ніж, приміром, сімейні.

Звернувшись за допомогою до адвокатів Адвокатського об’єднання «Крикун та партнери», ви зможете бути впевнені в належному захисті та відновленні порушених прав.

Адвокатське об’єднання «Крикун та партнери»  представляє інтереси як українських компаній, так і компаній -нерезидентів у різних сферах бізнесу, надаючи найактуальніші консультації та захищаючи їхні права у складних і драматичних умовах вітчизняної економіки. Ми дбаємо про бізнес-успіх наших клієнтів і пропонуємо для них широкий спектр послуг у секторі корпоративного права, застосовуючи при цьому індивідуальний підхід.

Адвокатське об’єднання «Крикун та партнери» надає послуги з лобіювання інтересів бізнесу в органах державної влади – Government Relations (дослівно: взаємодія з органами державної влади).

Відповідно до діючого законодавства України, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб’єкта підприємницької діяльності (СПД, ФОП), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх: